RADYOLARIMIZ

Müjde FM AKDENİZ - Sabah Yıldızı Radyo TV Yayın İletişim Reklam San. Tic. A.Ş.


Müjde FM, 2005 yılı Aralık ayında yayın alanını daha da genişleterek Marmara ve Ege Bölgesi’nin ardından Akdeniz Bölgesi’ne ulaşarak, Müjde AKDENİZ logosu ile Müjde FM EGE’den sonra Türkiye’nin en büyük ve en güçlü ikinci Bölgesel Radyosu oldu. Yayın stüdyoları İstanbul olup, Akdeniz Bölgesi’ne yönelik yayınlarını 11 ayrı noktadan, güçleri 5 KW ile 1 KW arasında değişen verici - anten sistemleriyle sürdüren ve Akdeniz Bölgesi’ne hakim olan Müjde AKDENİZ, halen karasal tüm izinleri alınmış, Akdeniz Bölgesi’nin en büyük, en güçlü Bölgesel Radyosu olup, Uydu Lisansı (U-RD) ile de Turksat’tan tüm Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu’ya uydu radyo yayınlarını sürdürüyor.


Müjde FM Akdeniz R2 Adana Karasal Bölgesel Radyo Lisansı ile; Adana 98.0 MHz - Antalya 101.5 MHz - Antakya 104.5 MHz - Alanya 107.5 MHz- Burdur 104.0 MHz - Isparta 91.2 MHz - İskenderun 90.2 MHz - Kemer 88.8 MHz - Kaş 87.9 MHz - K.Maraş 97.8 MHz –                    Mersin 91.4 MHz şehir ve frekanslardan yayın yapıyor.


U-RD Lisans ve Yayın İzni ile de tüm Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu’ya Müjde FM Akdeniz logosu ile Turksat 2A uydusu 12130 MHz Vertical 27500 Sembol rate ile yayınlarını ulaştırıyor.


İnternetten www.mujdefm.com ve www.mujdefm.com.tr adresleri üzerinden;

iPhone, iPad, iPodToch kullanıcıları içinde Apple Store aracılığıyla Müjde Akdeniz logosu ile tüm dünyadan ücretsiz dinlenebiliyor.

 

 

Müjde FM Ege

Müjde FM Akdeniz


 

Müjde FM'i canlı yayında dinleyin!

Canlı yayın

Müjde FM'i iPhone, iPod Touch ve iPad'ten dinleyin!

Müjde FM yayınları ile ilgili her türlü görüş, eleştiri ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
Her gün sürekli Müjde FM radyonuzun yayınını dinliyorum ve bu yüzden seçtiğiniz müzikler sayesinde ilham ve enerji alıyorum.Çok teşekkür ederim Müjde FM.- Niyazi SEHLER

 

Efendim,
Pazar günü eşim ile rastladığımız "Radyo Kilisesi" programınız, üzerimizde bıraktığı inanılmaz etki için hem programının yapımcılara, hem sunucuya çok teşekkür ederiz. Bundan sonra her Pazar sabahı sizdeyiz ayrıca arabamızda çoğu zaman Müjde FM çalıyor. Ekibinize başarılar diliyoruz.
Saygılarımızla. - Olya SÜER
Blog sayfasına git